Witamy na stronie internetowej firmy JIMI.

Nasza firma ma do zaoferowania Państwu szeroki asortyment innowacyjnych oraz skutecznych rozwiązań, które mają na celu zagwarantowanie najwyższej funkcjonalności Państwa firmy. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje, które utwierdzą Państwa w przekonaniu, że współpraca z nami oferuje wiele korzyści.

Działamy w branży informatycznej od 20lat!. Zajmujemy się nie tylko świadczeniem usług informatycznych oraz serwisowych, ale również dystrybucją sprzętu komputerowego oraz oprogramowania. Elastyczność naszej firmy sprawia, że oferty skierowane są zarówno do małych, jak i dużych przedsiębiorców. Dzięki temu współpracujemy z firmami z różnych środowisk biznesowych wliczając w to branżę medyczną, gastronomiczną czy handlową.
 
Dla nas klient jest najważniejszy! Indywidualnie podchodzimy do każdego zainteresowanego współpracą z naszą firmą. Po skontaktowaniu się z nami zostanie przygotowana szczegółowa oferta powstała po wnikliwej analizie Państwa potrzeb wliczając w to między innymi branżę, rodzaj oraz zakres prowadzonej działalności. W razie jakichkolwiek uwag zostaną one rozpatrzone z należytą dokładnością.
 
Naszym celem jest zadowolenie i komfort klienta. W razie jakichkolwiek problemów nasi pracownicy zagwarantują Państwu rzetelną pomoc wliczając w to zarówno udzielenie odpowiedzi na wszystkie zadanie pytania, zdalną pomoc techniczną, jak i również dojazd na miejsce w razie awarii.
 
Zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną jak i również do wizyty w siedzibie firmy. Nasi pracownic chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Wszelkie dane kontaktowe jak i informacje dotyczące dojazdu do naszego biura znajdują się w zakładce "Kontakt"
 
Serdecznie zapraszamy to zapoznania się z ofertą naszej firmy i podjęcia z nami współpracy!
Copyright © 2020 F.H.U. JIMI. All Rights Reserved.