Usługi informatyczne i serwisowe
Nasza firma w ramach stałej umowy serwisowej zapewnia Państwu niezawodne działanie sprzętu komputerowego i bieżący serwis oprogramowania.
Urządzenia fiskanle
W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkie niezbędne urządzenia fiskalne do prowadzenia firmy. Oferta obejmuje nie tylko zakup urządzenia, ale także jego serwisowanie.
Kasy fiskalne ONLINE
Kasy fiskalne ONLINE to w założeniu nowa kategoria urządzeń fiskalnych, które będą mogły komunikować się z Centralnym Rejestrem Kas. Dowiedz się więcej...
Podpis elektroniczy
Oferujemy wyrobienie podpisu elektronicznego, który umożliwia identyfikację tożsamości przesyłających dokumenty drogą elektroniczną.
Przychodnie i gabinety lekarskie
Nasza firma oferuje oprogramowanie pozwalające na łatwe zarządzanie placówką medyczną.
Sklepy, supermarkety i hurtownie
Obsługujemy również branżę handlową oferując im wyspecjalizowane oprogramowanie ułatwiające zarządzanie firmą.
Gastronomia
Lokale gastronomiczne znajdą w naszej ofercie specjalistyczne oprogramowe ułatwiające zarządzanie lokalem.
Systemy dla firm
Oferowane przez nas programy przeznaczone do prowadzenia firmy łączą w sobie funkcjonalność, prostotę oraz intuicyjność.
Nasz sklep internetowy
Nasza firma oferuje zakup urządzeń elektronicznych oraz oprogramowania w tradycyjny sposób w naszej siedzibi, ale również za pośrednictwem sklepu internetowe. Serdecznie zachęcamy do zapoznania z ofertą naszego sklepu online.

O Nas

F.H.U. JIMI powstała w 1998 roku. Od początku istnienia zajmujemy się sprzedażą sprzętu komputerowego, kas fiskalnych, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych. Firma oferuje również usługi informatyczne i serwisowe, kompleksowe rozwiązania dla małych i średnich firm oraz stałą opiekę informatyczną, sprzedaż, wdrożenia i serwis oprogramowania do zarządzania firmą, a także budowę lokalnych sieci teleinformatycznych.

Działamy również w zakresie świadczenia usług dla rynku medycznego. Zapewniamy pełen zakres usług wdrożeniowych i serwisowych oprogramowania dla przychodni i gabinetów lekarskich. Oferujemy również oprogramowania dla gastronomii, sklepów oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów firma wciąż się rozwija i poszerza zakres swojej działalności. Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych oraz projektowaniem materiałów reklamowych.

Oferujemy pełną gamę urządzeń fiskalnych jednego z najważniejszych polskich producentów – firmy POSNET S.A.

Szeroka oferta i doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać nowoczesne rozwiązania informatyczne dla każdej firmy czy osoby fizycznej. Od początku istnienia naszym celem jest zadowolenie najbardziej wymagającego klienta. Nasza solidność i szybkość działania w połączeniu z atrakcyjną ofertą cenową sprawiają, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Analizujemy Państwa potrzeby, dostarczamy i instalujemy sprzęt oraz zapewniamy pełen zakres usług wdrożeniowych i serwisowych.

Firma JIMI w ramach stałej umowy serwisowej zapewnia Państwu niezawodne działanie sprzętu komputerowego i bieżący serwis oprogramowania. Dbamy o bezpieczeństwo Państwa danych i na bieżąco wdrażamy najnowsze rozwiązania informatyczne.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy JIMI.

Copyright © 2018 F.H.U. Jimi All Rights Reserved. Created by Joomdev.