Usługi informatyczne i serwisowe
Nasza firma w ramach stałej umowy serwisowej zapewnia Państwu niezawodne działanie sprzętu komputerowego i bieżący serwis oprogramowania.
Urządzenia fiskanle
W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkie niezbędne urządzenia fiskalne do prowadzenia firmy. Oferta obejmuje nie tylko zakup urządzenia, ale także jego serwisowanie.
Kasy fiskalne ONLINE
Kasy fiskalne ONLINE to w założeniu nowa kategoria urządzeń fiskalnych, które będą mogły komunikować się z Centralnym Rejestrem Kas. Dowiedz się więcej...
Podpis elektroniczy
Oferujemy wyrobienie podpisu elektronicznego, który umożliwia identyfikację tożsamości przesyłających dokumenty drogą elektroniczną.
Przychodnie i gabinety lekarskie
Nasza firma oferuje oprogramowanie pozwalające na łatwe zarządzanie placówką medyczną.
Sklepy, supermarkety i hurtownie
Obsługujemy również branżę handlową oferując im wyspecjalizowane oprogramowanie ułatwiające zarządzanie firmą.
Gastronomia
Lokale gastronomiczne znajdą w naszej ofercie specjalistyczne oprogramowe ułatwiające zarządzanie lokalem.
Systemy dla firm
Oferowane przez nas programy przeznaczone do prowadzenia firmy łączą w sobie funkcjonalność, prostotę oraz intuicyjność.
Nasz sklep internetowy
Nasza firma oferuje zakup urządzeń elektronicznych oraz oprogramowania w tradycyjny sposób w naszej siedzibi, ale również za pośrednictwem sklepu internetowe. Serdecznie zachęcamy do zapoznania z ofertą naszego sklepu online.

Strony internetowe i materiały reklamowe

Strona internetowa jest wizytówką i najlepszą reklamą firmy. Codziennie miliony osób przeszukują Internet w poszukiwaniu informacji na temat firm oferujących konkretne towary bądź usługi. Poprzez stronę internetową najprościej dotrzeć do klienta. To skuteczna metoda promocji naszego biznesu.

Oferujemy Państwu strony internetowe o różnym zaawansowaniu technologicznym. Wykonujemy multimedialne strony w technologii Flash z zastosowaniem animacji, podkładu muzycznego itp. Projekt strony internetowej przygotowujemy po analizie Państwa potrzeb, zgodnie z wymaganiami klienta. Na Państwa życzenie przygotowujemy również teksty, które zostaną umieszczone na stronie www.

Naszym celem jest przygotowanie strony, która będzie pełniła funkcję wizerunkową, promocyjną i informacyjną, będzie przejrzysta i oryginalna, treść, funkcjonalność i grafika będzie dopasowana do grupy odbiorczej. Projekt strony ma przede wszystkim idealnie odpowiadać na Państwa potrzeby.

Nasza oferta dotyczy również systemów zarządzania treścią (CMS – Content Management System). System ten pozwala wprowadzać zmiany na swojej stronie internetowej bez znajomości języka HTML.

Wykonujemy także strony w języku angielskim, niemieckim. Cena ustalana w zależności od ilości podstron do tłumaczenia. Cena strony ustalana jest w zależności od ilości podstron oraz złożoności zastosowanych rozwiązań graficznych.

Wykonanie statycznej strony www:

  • do 10 podstron – 1000,- PLN
  • do 15 podstron – 1400,- PLN
  • do 20 podstron – 1700,- PLN

powyżej 20 podstron – uzgadnianie indywidualnie
*ceny netto

Wstępny projekt strony opracowujemy bezpłatnie!

Nasza firma oferuje również tworzenie projektów materiałów reklamowych, takich jak ulotki, foldery reklamowe, plakaty, czy banery reklamowe. Pomożemy Państwu wykreować wizerunek marki i skutecznie go wypromować.

 

Copyright © 2018 F.H.U. Jimi All Rights Reserved. Created by Joomdev.