F.H.U. JIMI powstała w 1998 roku. Od początku istnienia zajmujemy się sprzedażą sprzętu komputerowego, urządzeń fiskalnych, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych. Firma oferuje również usługi informatyczne i serwisowe, kompleksowe rozwiązania dla małych i średnich firm oraz stałą opiekę informatyczną, sprzedaż, wdrożenia i serwis oprogramowania do zarządzania firmą, a także budowę lokalnych sieci teleinformatycznych. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów firma wciąż się rozwija i poszerza zakres swojej działalności. 

Działamy również w zakresie świadczenia usług dla rynku medycznego. Zapewniamy pełen zakres usług wdrożeniowych i serwisowych oprogramowanie dla przychodni i gabinetów lekarskich. Oferujemy oprogramowania dla gastronomii, sklepów oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Oferujemy pełną gamę urządzeń fiskalnych największych polskich producentów –  POSNET oraz ELZAB.

Szeroka oferta i doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać nowoczesne rozwiązania informatyczne dla każdej firmy czy osoby fizycznej. Od początku istnienia naszym celem jest zadowolenie najbardziej wymagającego klienta. Nasza solidność i szybkość działania w połączeniu z atrakcyjną ofertą cenową sprawiają, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Analizujemy Państwa potrzeby, dostarczamy i instalujemy sprzęt oraz zapewniamy pełen zakres usług wdrożeniowych i serwisowych.

Firma JIMI w ramach stałej umowy serwisowej zapewnia Państwu niezawodne działanie sprzętu komputerowego i bieżący serwis oprogramowania. Dbamy o bezpieczeństwo Państwa danych i implementację najnowszych rozwiązań informatycznych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy JIMI.

Copyright © 2020 F.H.U. JIMI. All Rights Reserved.