Usługi informatyczne i serwisowe
Nasza firma w ramach stałej umowy serwisowej zapewnia Państwu niezawodne działanie sprzętu komputerowego i bieżący serwis oprogramowania.
Urządzenia fiskanle
W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkie niezbędne urządzenia fiskalne do prowadzenia firmy. Oferta obejmuje nie tylko zakup urządzenia, ale także jego serwisowanie.
Kasy fiskalne ONLINE
Kasy fiskalne ONLINE to w założeniu nowa kategoria urządzeń fiskalnych, które będą mogły komunikować się z Centralnym Rejestrem Kas. Dowiedz się więcej...
Podpis elektroniczy
Oferujemy wyrobienie podpisu elektronicznego, który umożliwia identyfikację tożsamości przesyłających dokumenty drogą elektroniczną.
Przychodnie i gabinety lekarskie
Nasza firma oferuje oprogramowanie pozwalające na łatwe zarządzanie placówką medyczną.
Sklepy, supermarkety i hurtownie
Obsługujemy również branżę handlową oferując im wyspecjalizowane oprogramowanie ułatwiające zarządzanie firmą.
Gastronomia
Lokale gastronomiczne znajdą w naszej ofercie specjalistyczne oprogramowe ułatwiające zarządzanie lokalem.
Systemy dla firm
Oferowane przez nas programy przeznaczone do prowadzenia firmy łączą w sobie funkcjonalność, prostotę oraz intuicyjność.
Nasz sklep internetowy
Nasza firma oferuje zakup urządzeń elektronicznych oraz oprogramowania w tradycyjny sposób w naszej siedzibi, ale również za pośrednictwem sklepu internetowe. Serdecznie zachęcamy do zapoznania z ofertą naszego sklepu online.

Usługi informatyczne i serwisowe

Nasza firma w ramach stałej umowy serwisowej zapewnia Państwu niezawodne działanie sprzętu komputerowego i bieżący serwis oprogramowania. Dbamy o bezpieczeństwo Państwa danych i na bieżąco wdrażamy najnowsze rozwiązania informatyczne. Szeroka oferta i doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać nowoczesne rozwiązania informatyczne dla każdej firmy czy osoby fizycznej. Od początku istnienia naszym celem jest zadowolenie najbardziej wymagającego klienta. Nasza solidność i szybkość działania w połączeniu z atrakcyjną ofertą cenową sprawiają, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Analizujemy Państwa potrzeby, dostarczamy i instalujemy sprzęt oraz zapewniamy pełen zakres usług wdrożeniowych.

Pomoc techniczna

W razie jakichkolwiek problemów związanych z działaniem serwisowanego przez nas sprzętu komputerowego lub oprogramowania otrzymają Państwo od pracowników naszej firmy pełne wsparcie techniczne. Po zgłoszeniu występującego problemu zostanie on rozwiązany zdalnie za pomocą połączenia internetowego lub po przyjeździe pracownika na miejsce awarii, gdy wystąpi taka konieczność. Nasz wykwalifikowany personel odpowie również na wszelkie pytania dotyczące obsługi serwisowanego sprzętu elektronicznego lub oprogramowania.

Współpraca z nami

W dzisiejszych czasach w których każda firma kładzie duży nacisk na komputeryzację ciągłość i niezawodność pracy systemów informatycznych jednym z najistotniejszych elementów dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa niezależnie od branży. W ramach współpracy z nami gwarantujemy:

  • Dostarczenie oraz instalacja wybranego urządzenia
  • Instalacje wybranego przez Państw oprogramowania
  • Konfiguracje oprogramowania na wszystkich stanowiskach roboczych
  • Przeszkolenie pracowników z zakresu obsługi sprzętu komputerowego lub oprogramowania  
  • Pełne wsparcie techniczne
  • Dojazd do klienta w razie awarii sprzętu komputerowego
  • Pomoc z rozwiązywaniem problemów użytkowników oprogramowania lub sprzętu komputerowego
  • Bezpieczeństwo danych poprzez tworzenie kopii zapasowych
  • Wykwalifikowanych pracowników, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z funkcjonalnością oprogramowania

 

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do odwiedzenia naszego biura, którego dane kontaktowe znajdą Państwo w zakładce "Kontakt"

Copyright © 2018 F.H.U. Jimi All Rights Reserved. Created by Joomdev.