Usługi informatyczne i serwisowe

Nasza firma w ramach stałej umowy serwisowej zapewnia Państwu niezawodne działanie sprzętu komputerowego i bieżący serwis oprogramowania. Dbamy o bezpieczeństwo Państwa danych i na bieżąco wdrażamy najnowsze rozwiązania informatyczne. Szeroka oferta i doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać nowoczesne rozwiązania informatyczne dla każdej firmy czy osoby fizycznej. Od początku istnienia naszym celem jest zadowolenie najbardziej wymagającego klienta. Nasza solidność i szybkość działania w połączeniu z atrakcyjną ofertą cenową sprawiają, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Analizujemy Państwa potrzeby, dostarczamy i instalujemy sprzęt oraz zapewniamy pełen zakres usług wdrożeniowych.

Pomoc techniczna

W razie jakichkolwiek problemów związanych z działaniem serwisowanego przez nas sprzętu komputerowego lub oprogramowania otrzymają Państwo od pracowników naszej firmy pełne wsparcie techniczne. Po zgłoszeniu występującego problemu zostanie on rozwiązany zdalnie za pomocą połączenia internetowego lub po przyjeździe pracownika na miejsce awarii, gdy wystąpi taka konieczność. Nasz wykwalifikowany personel odpowie również na wszelkie pytania dotyczące obsługi serwisowanego sprzętu elektronicznego lub oprogramowania.

Współpraca z nami

W dzisiejszych czasach, w których każda firma kładzie duży nacisk na komputeryzację ciągłość i niezawodność pracy systemów informatycznych jednym z najistotniejszych elementów dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa niezależnie od branży. W ramach współpracy z nami gwarantujemy:

  • Dostarczenie oraz instalacja wybranego urządzenia
  • Instalacje wybranego przez Państwa oprogramowania
  • Konfiguracje oprogramowania na wszystkich stanowiskach roboczych
  • Przeszkolenie pracowników z zakresu obsługi sprzętu komputerowego lub oprogramowania  
  • Pełne wsparcie techniczne
  • Dojazd do klienta w razie awarii sprzętu komputerowego
  • Pomoc z rozwiązywaniem problemów użytkowników oprogramowania, lub sprzętu komputerowego
  • Bezpieczeństwo danych poprzez tworzenie kopii zapasowych
  • Wykwalifikowanych pracowników, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z funkcjonalnością oprogramowania

 

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do odwiedzenia naszego biura, którego dane kontaktowe znajdą Państwo w zakładce "Kontakt".

Copyright © 2020 F.H.U. JIMI. All Rights Reserved.