Usługi informatyczne i serwisowe
Nasza firma w ramach stałej umowy serwisowej zapewnia Państwu niezawodne działanie sprzętu komputerowego i bieżący serwis oprogramowania.
Urządzenia fiskanle
W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkie niezbędne urządzenia fiskalne do prowadzenia firmy. Oferta obejmuje nie tylko zakup urządzenia, ale także jego serwisowanie.
Kasy fiskalne ONLINE
Kasy fiskalne ONLINE to w założeniu nowa kategoria urządzeń fiskalnych, które będą mogły komunikować się z Centralnym Rejestrem Kas. Dowiedz się więcej...
Podpis elektroniczy
Oferujemy wyrobienie podpisu elektronicznego, który umożliwia identyfikację tożsamości przesyłających dokumenty drogą elektroniczną.
Przychodnie i gabinety lekarskie
Nasza firma oferuje oprogramowanie pozwalające na łatwe zarządzanie placówką medyczną.
Sklepy, supermarkety i hurtownie
Obsługujemy również branżę handlową oferując im wyspecjalizowane oprogramowanie ułatwiające zarządzanie firmą.
Gastronomia
Lokale gastronomiczne znajdą w naszej ofercie specjalistyczne oprogramowe ułatwiające zarządzanie lokalem.
Systemy dla firm
Oferowane przez nas programy przeznaczone do prowadzenia firmy łączą w sobie funkcjonalność, prostotę oraz intuicyjność.
Nasz sklep internetowy
Nasza firma oferuje zakup urządzeń elektronicznych oraz oprogramowania w tradycyjny sposób w naszej siedzibi, ale również za pośrednictwem sklepu internetowe. Serdecznie zachęcamy do zapoznania z ofertą naszego sklepu online.
Usługi informatyczne i serwisowe

Usługi informatyczne i serwisowe

W ramach stałej umowy serwisowej zapewnia Państwu niezawodne działanie sprzętu komputerowego i bieżący serwis oprogramowania. Dbamy o bezpieczeństwo Państwa danych i na bieżąco wdrażamy najnowsze rozwiązania informatyczne.

Urządzenia fiskalne

Urządzenia fiskalne

Kasy fiskalne, wagi, terminale oraz wszelkiego rodzaju urządzenia fiskalne. Oferujemy sprzęt sprawdzonych producentów takich jak Elzab oraz Posnet. W czasie zakupu sprzętu nasi pracownicy zapewnią kompleksową pomoc dotyczącą obsługi wybranego urządzenia oraz dostosują je do Państwa potrzeb.

Podpis elektroniczny

Podpis elektroniczny

Oferujemy wyrobienie podpisu elektronicznego, który umożliwia identyfikację tożsamości przesyłających dokumenty drogą elektroniczną.

Placówki medyczne

Placówki medyczne

Kompleksowa obsługa placówek medycznych jest możliwa dzięki programowi mMedica opracowanego przez firmę Asseco. Program mMedica występuje w kilku różnych wersja. Odpowiednia dystrybucja programu jest dopasowywana w zależności od potrzeb klienta.

Branża handlowa

Branża handlowa

Oprogramowanie przeznaczone do prowadzenia firmy związanej z branżą handlową. Narzędzia oferowane przez naszą firmę pochodzą od sprawdzonego producenta oprogramowania Insoft. Funkcjonalność programu w połączeniu z intuicyjną obsługą znacznie ułatwia zarządzenie zarówno małym sklepem, jak i również supermarketem lub hurtownią.

Branża gastronomiczna

Branża gastronomiczna

Oprogramowanie dla firm związanych z branżą gastronomiczną. Program PC-Gastronom stworzony przez firmę Insoft jest prostym w obsłudze narzędziem przeznaczonym do zarządzania restauracją lub małym przedsiębiorstwem gastronomicznym (Fast-food).

Zarządzanie firmą

Zarządzanie firmą

Oferujemy również oprogramowanie umożliwiające łatwiejsze zarządzenia firmą tak by uwaga przedsiębiorcy mogła w całości skoncentrować się na kliencie i jego potrzebach. Do takich narzędzie zaliczyć można „Fakt” oraz „GoNet”.

Strony internetowe i materiały reklamowe

Strony internetowe i materiały reklamowe

Oferujemy Państwu strony internetowe o różnym zaawansowaniu technologicznym. Wykonujemy multimedialne strony w technologii Flash z zastosowaniem animacji, podkładu muzycznego itp.

Sklep internetowy

Sklep internetowy

Nasza firma posiada sklep internetowy z dużym asortymentem. Dzięki temu mogą Państwo zapoznać się ze szczegółowymi danymi na temat oferowanych przez nas produktów bez konieczności osobistego udania się do siedziby naszej firmy.

Copyright © 2018 F.H.U. Jimi All Rights Reserved. Created by Joomdev.