Usługi informatyczne i serwisowe
Nasza firma w ramach stałej umowy serwisowej zapewnia Państwu niezawodne działanie sprzętu komputerowego i bieżący serwis oprogramowania.
Urządzenia fiskanle
W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkie niezbędne urządzenia fiskalne do prowadzenia firmy. Oferta obejmuje nie tylko zakup urządzenia, ale także jego serwisowanie.
Kasy fiskalne ONLINE
Kasy fiskalne ONLINE to w założeniu nowa kategoria urządzeń fiskalnych, które będą mogły komunikować się z Centralnym Rejestrem Kas. Dowiedz się więcej...
Podpis elektroniczy
Oferujemy wyrobienie podpisu elektronicznego, który umożliwia identyfikację tożsamości przesyłających dokumenty drogą elektroniczną.
Przychodnie i gabinety lekarskie
Nasza firma oferuje oprogramowanie pozwalające na łatwe zarządzanie placówką medyczną.
Sklepy, supermarkety i hurtownie
Obsługujemy również branżę handlową oferując im wyspecjalizowane oprogramowanie ułatwiające zarządzanie firmą.
Gastronomia
Lokale gastronomiczne znajdą w naszej ofercie specjalistyczne oprogramowe ułatwiające zarządzanie lokalem.
Systemy dla firm
Oferowane przez nas programy przeznaczone do prowadzenia firmy łączą w sobie funkcjonalność, prostotę oraz intuicyjność.
Nasz sklep internetowy
Nasza firma oferuje zakup urządzeń elektronicznych oraz oprogramowania w tradycyjny sposób w naszej siedzibi, ale również za pośrednictwem sklepu internetowe. Serdecznie zachęcamy do zapoznania z ofertą naszego sklepu online.
Sklep internetowy

Sklep internetowy

Serdecznie zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszego sklepu internetowego. Znajdą w nim Państwo różne urządzenia fiskalne takie jak: kasy, wagi lub terminale oraz różnego rodzaju oprogramowane i akcesoria.

Serwis Allegro

Serwis Allegro

Bogaty asortyment urządzeń różnych producentów, które oferuje nasza firma mogą znaleźć Państwo również w serwisie Allegro.

Urządzenia producenta Posnet

Urządzenia producenta Posnet

Od 1998 roku jesteśmy autoryzowanym dealerem firmy POSNET – jednego z najważniejszych polskich producentów urządzeń fiskalnych. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości urządzeń fiskalnych.

Urządzenia producenta Elzab

Urządzenia producenta Elzab

ELZAB oferuje urządzenia elektroniczne już od ponad 45lat. Produkuje sprzęt o najwyższej jakości tym samym gwarantując Państwu, iż urządzenie będzie solidne, trwałe i bezawaryjne. Użytkownicy urządzeń mają zagwarantowaną kompleksowe wsparcie.

Copyright © 2018 F.H.U. Jimi All Rights Reserved. Created by Joomdev.