Oprogramowanie medyczne

Oprogramowanie medyczne

Program został opracowany przez specjalistów w swojej branży. Funkcje obsługi rozliczeń z Narodowym Funduszem Zdrowia zostały zaprojektowane i stworzone przez specjalistów od rozliczeń i statystyków. Projektowanie części związanej z obsługą medyczną zostało powierzone lekarzom. We współpracy z pracownikami służby zdrowia został zaprojektowany, a następnie poddany weryfikacji interfejs programu. Natomiast współpracą z bazą danych i techniczną stroną projektu zajęli się informatycy.

Oprogramowanie dla sklepów i hurtowni

Oprogramowanie dla sklepów i hurtowni

PC-Market jest programem przeznaczonym dla systemów operacyjnych z rodziny Windows, który pozwala w bardzo intuicyjne zarządzanie sklepem (lub siecią sklepów), supermarketem lub hurtownią. Narzędzie zostało tak zaprojektowane by było kompatybilne z większością sprzętów elektronicznych używanych w branży handlowej takich, jak: kasy i drukarki fiskalne, drukarki, weryfikatory cen czy urządzenia etykietujące.

Oprogramowanie dla lokali gastronomicznych

Oprogramowanie dla lokali gastronomicznych

Do obsługi restauracji, małych gastronomii oraz sieci sklepów nasza firma polecamy Państwu program PC-Gastronom stworzony przez firmę INSOFT. Program łączny w sobie profesjonalną funkcjonalność w połączeniu z prostą poprzez implementację intuicyjnego interfejsu użytkownika. Wszystko to sprawia iż jest to jedno z najlepszych narzędzi dostępnych na rynku do prowadzenia biznesu w branży gastronomicznej. Program współpracuje z systemami operacyjnymi z rodziny MS Windows oraz Linux.

Oprogramowanie księgowe

Oprogramowanie księgowe

Program Fakt służy do prowadzenia kompleksowej obsługi rachunkowej firmy. Obsługa programu jest czytelna a proces instalacji zautomatyzowany. Dlatego można go zainstalować i nauczyć się obsługiwać samodzielnie - bez pomocy informatyka/wdrożeniowca. Również późniejsza pomoc techniczna odbywa się zdalnie. Czas kwarantanny nie jest dla naszych użytkowników żadną przeszkodą.

Copyright © 2020 F.H.U. JIMI. All Rights Reserved.